Witam Państwa,

Rozpoczynając budowę domu często zastanawiamy się jakie mamy zastosować rozwiązania. W przypadku braku kanalizacji mamy dwa wyjścia szambo i przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Czasy szamb to już przeszłość ,szczególnie tych „nieszczelnych” ,ponieważ gminy bardziej zaostrzają politykę wodno-kanalizacyjną , tzn. ile zużyłeś wody tyle musisz wywieść ścieków co jest coraz częściej kontrolowane. Warto również zwrócić uwagę na rosnące ceny wywozu i utylizacji fekaliów, które regularnie rosną, a poza tym w przypadku ułożenia przez gminę kanalizacji nie mamy wyboru i musimy podpiąć się do wybudowanej sieci. To skutkuje trzykrotnym wzrostem ceny wody, natomiast w przypadku przydomowej oczyszczalni mamy wybór, a co za tym idzie mamy alternatywę na tanią wodę.

Jaką wybrać oczyszczalnię i jakich problemów unikać aby zakupiona przez nas oczyszczalnia służyła nam wiele lat, na te i wiele innych pytań znajdziecie. Państwo odpowiedź na tej stronie. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny.primeko oczyszczalnie